WYSYŁKA I DOSTAWA

 

Zamówienia realizujemy zgodnie z informacją podaną w procesie składania zamówienia, w ciągu 2-14 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail zawierający numer przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić jej status. 

 

KOSZTY DOSTAWY

 

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD. Koszt wysyłki wynosi 15 zł. Przy zakupach powyżej 2500 zł, Twoje zamówienie dostarczymy za darmo. 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od momentu wejścia w posiadanie produktu bez podania przyczyny. O chęci zwrotu towarów poinformuj nas pisemnie. Pamiętaj, koszt odesłania towaru ponosi kupujący. 

 

KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY?

 

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, gdy w naszym sklepie zostanie odnotowany zwrot towaru, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe. Zazwyczaj zajmuje to około 3 dni, po dostarczeniu towaru z powrotem do nas.

 

DODATKOWE INFORMACJE I PYTANIA

 

W razie dodatkowych pytań dotyczących dostawy lub zwrotu towaru, prosimy o kontakt z sklepem pod numer telefonu 12/ 259 15 20 lub kontakt e-mailowy na adres biuro @ discoverpolska.pl, gdzie jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9.00 do 21.00 od poniedziałku do piątku.