Tespass, to szkocka marka z Glasgow, która powstała w 1938 i przez kilkadziesiąt ostatnich lat prężnie rozwijała się w produkowaniu odzieży outdoorowej i sprzętu turystycznego. Największy przełom nastąpił w latach 80-tych, kiedy marka zaczęła dynamicznie rozbudowywać swoją ofertę o buty turystyczne, wodoodporne kurtki, szereg akcesoriów campingowych, plecaki trekkingowe czy torby. W tym czasie, marka Trespass sukcesywnie rozwijała własne technologie jak wodoodporną membranę Tres-tex®.

Wśród produktów marki Trespass na naszej stronie znajdziesz m.in. duży wybór plecaków – w tym plecaki miejskie, do szkoły, sportowe plecaki rowerowe, a także duże i pojemne plecaki turystyczne o pojemnościach od 33 do nawet 66 litrów. Dla tych, którzy ze względu na urlop lub delegację z pracy wybierają się w dłuższą podróż, mamy wytrzymałe i wodoodporne torby turystyczne Trespass, które pozwolą Ci się w pełni zapakować na wyjazd i zabezpieczyć swoje rzeczy przed zniszczeniem podczas transportu.

Mamy dla Ciebie również bogatą ofertę gogli i kasków narciarskich, kasków rowerowych, okularów przeciwsłonecznych, czapek, kominiarek, a także ogromny wybór akcesoriów marki Trespass, które będą niezbędne podczas wyjazdu na camping – scyzoryki, krzesła składane, wodoodporne poncha, parasolki czy stylowe piersiówki.

W naszej ofercie produktów marki Trespass dostępna jest również oddychająca i szybkoschnąca bielizna termoaktywna, którą będziesz mógł używać przez cały rok – zarówno podczas ruchu na świeżym powietrzu, wielogodzinnej pracy w chłodne dni czy choćby podczas urlopowych wyjazdów w góry lub na narty. Taka uniwersalność sprawi, że bielizna termiczna marki Trespass nie będzie leżeć w szafie zbyt długo, a pozwoli Ci cieszyć się swoimi właściwościami i swoim komfortem termicznym przez cały rok. 

 KATALOG PDF DO POBRANIA Jesień / Zima 2020 

 KATALOG PDF DO POBRANIA Wiosna / Lato 2021