Regatta Professional to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gałęzi brytyjskiej marki Regatta. Firma produkuje profesjonalną odzież sportową, turystyczną i outdoorową już od 1981 roku. Ze względu na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie stworzyła dział, w którym zaczęto projektować wysokiej jakości odzież ochronną, obuwie robocze oraz szereg akcesoriów niezbędnych podczas pracy – tak powstała Regatta Professional. Marka, dedykowana dla firm, pozbawiona loga w widocznych miejscach, jednak bazująca na najnowszych technologiach, sprawdzonych materiałach oraz wykonaniu, które pozwala nosić odzież przez długie lata.

Ta angielska firma dystrybuuje towar do ponad kilkudziesięciu krajów na całym świecie, a w krajach takich jak Anglia, Niemcy, Holandia czy Polska jest zdecydowanym liderem i marką tzw. „pierwszego wyboru”. Nie mogło więc jej zabraknąć w DISCOVER POLSKA.

Do tego bogata gama akcesoriów, które pozwolą Ci się ubrać od stóp do głów i zabrać ze sobą wszystko co potrzebujesz – gdziekolwiek się wybierasz.

Regatta Professional to odzież, która idealnie sprawdzi się jak odzież reklamowa i promocyjna – sprytnie ukryte logo pozwoli wykorzystać całą powierzchnię produktu na logotyp Twojej firmy. Dzięki technologiom takim jak autorska membrana Isotex® nie musisz się martwić o przemoczenie lub przenikający zimny wiatr. Dziesiątki lat doświadczenia tej turystycznej firmy sprawiają, że jej produkty są trwałe, uniwersalne, całoroczne i do tego w niskiej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Regatta Professional na DISCOVER POLSKA!

 

KATALOG PDF DO POBRANIA : Regatta Professional

KATALOG PDF DO POBRANIA : Regatta obuwie BHP