Regatta Tactical Threads to wyjątkowa linii pochodząca wprost z profesjonalnej odzieży ochronnej brytyjskiej marki Regatta Profesional. Ta wyjątkowa kolekcja powstała dla wszystkich tych, których ciężka i często niebezpieczna praca wymaga najwyższej ochrony swojego zdrowia i życia. Regatta Tactical Threads to seria odzieży ochronnej, w której ubierzesz się od butów, poprzez spodnie, aż po koszulki, bluzy czy kurtki i zabezpieczysz tym samym przed deszczem, wiatrem, zimnem oraz przed wszystkimi innymi czynnikami, które mogą narazić Twoje zdrowie na szwank. Tactical Threads oferuje praktyczną, profesjonalną odzież roboczą do użytku zarówno w przemyśle, jak i na co dzień. Kolekcja została specjalnie zaprojektowana tak, by zapewnić ochronę w różnych środowiskach pracy, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa i wydajności pracy.

Wśród produktów Tactical Threads dostępnych na naszej stronie znajdziesz m.in. wytrzymałe i solidne obuwie ochronne, wiatroodporne softshelle i przeciwdeszczowe kurtki czy odporne na rozdarcia spodnie robocze.

Seria obuwia ochronnego z kolekcji Regatta Tactical Threads spełnia najsurowsze europejskie normy bezpieczeństwa i wyposażona została w najwyższy poziom ochrony – znajdziesz tu kompozytowe i metalowe podnoski, odporne na olej czy gorące podłoże podeszwy, a także solidne cholewki, które nie tylko utrzymają Twoją stopę we właściwej pozycji, ale dzięki wysokiej wytrzymałości nie zniszczą się szybko przy intensywnym użytkowaniu.

Całą seria Tactical Threads pozostaje wyjątkowa pod względem swojego uniwersalnego designu – to, że nosisz odzież roboczą nie zmienia faktu, że możesz wyglądać w niej stylowo i nie ściągać ją kiedy po ciężkim dniu w pracy będziesz chciał odpocząć z kolegami w pubie.

Bez względu na jaki projekt się przygotowujesz – zaopatrz się w obuwie i odzież ochronną z Tactical Threads i zmierz się z każdym nowym wyzwaniem!