Odzież robocza – bo podstawa w pracy to bezpieczeństwo.

W dobrym ubraniu roboczym praca sprawi jeszcze większą frajdę! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najbardziej popularnych i uznanych marek, produkujących profesjonalną odzież ochronną – Regatta Professional, Regatta Tactical Threads, Lee Cooper, Goodyear.

Wszystkie firmy zyskały uznanie nie tylko ze względu na wysokiej jakości materiały używane w swoich produktach, ale przede wszystkim za innowacyjność, ciekawy i ponadczasowy design oraz uniwersalność w możliwości użytkowania odzieży. Całość pozwoliła stworzyć serię produktów o wysokich właściwościach oddychających, wiatroszczelnych, szybkoschnących czy wodoodpornych.

  Odzież robocza pozwoli zabezpieczyć pracowników podczas wykonywania każdego rodzaju prac – w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu.

  Odzież robocza jest niezbędna podczas :

  • Pracy na magazynie
  • Pracy na budowie
  • Pracy przy obsłudze klienta
  • Pracy w fabryce
  • Wszędzie tam, gdzie jest podwyższone ryzyko pracy

   

  Wysokiej jakości odzież robocza będzie służyć pracownikom przez długie lata bez potrzeby częstej wymiany. Dlatego w DISCOVER POLSKA bazujemy na sprawdzonych markach o międzynarodowym uznaniu, a nie na marketowych kawałkach materiałów, które podrą się przy pierwszym użyciu. Każdy powinien zadbać o swój biznes dbając o bezpieczeństwo i wygodę swoich pracowników – to najlepsza inwestycja.

  Pokaż się innym, zaistniej, ODKRYWAJ z nami – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odzieży roboczej  na DISCOVER POLSKA!