12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM
ODZIEŻ ROBOCZA

Odzież robocza – bo podstawa w pracy to bezpieczeństwo.

Praca sprawia Ci frajdę? W dobrym ubraniu roboczym będzie sprawiała jeszcze większą! Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór najbardziej popularnych i uznanych marek, produkujących profesjonalną odzież ochronną – Regatta Professional, Regatta Tactical Threads, Lee Cooper, Goodyear czy ID Identity.

Wszystkie firmy zyskały uznanie nie tylko ze względu na wysokiej jakości materiały używane w swoich produktach, ale przede wszystkim za innowacyjność, ciekawy i ponadczasowy design oraz uniwersalność w możliwości użytkowania odzieży. Całość pozwoliło stworzyć serię produktów o wysokich właściwościach oddychających, wiatroszczelnych, szybkoschnących czy wodoodpornych.

  Odzież robocza pozwoli zabezpieczyć Ciebie i Twoich pracowników podczas wykonywania każdego rodzaju prac – w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu.

  Odzież robocza jest niezbędna podczas :

  • Pracy na magazynie
  • Pracy na budowie
  • Pracy przy obsłudze klienta
  • Pracy w fabryce
  • Wszędzie tam, gdzie jest podwyższone ryzyko pracy

   

  Wysokiej jakości odzież robocza będzie służyć Twoim pracownikom przez długie lata i nie będziesz musiał jej co chwile wymieniać. Dlatego w DISCOVER POLSKA bazujemy na sprawdzonych markach o międzynarodowym uznaniu, a nie na marketowych kawałkach materiałów, które podrą się przy pierwszym użyciu. Zadbaj o swój biznes dbając o bezpieczeństwo i wygodę swoich pracowników – to najlepsza inwestycja.

  Pokaż się innym, zaistniej, ODKRYWAJ z nami – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odzieży roboczej  na DISCOVER POLSKA!

   

  Jesteśmy tu by profesjonalnie przygotować produkty dla Twojej firmy. Przyślij nam zapytanie a my za darmo wycenimy i przygotujemy propozycję grafiki na Twojej odzieży! .