Praca w trudnych warunkach?

Odpowiednie buty ochronne zapewniają pracownikom wygodną pracę w bezpiecznych warunkach, co przekłada się na lepsze wyniki i szybsze wyrabianie norm. Podczas kilku czy kilkunastogodzinnej pracy to właśnie stopy dźwigają największy ciężar, a ich zbyt szybkie zmęczenie prowadzi to zmniejszenia tempa pracy i jego wyników.

Na DISCOVER POLSKA znajdą Państwo bogatą ofertę butów roboczych i ochronnych najpopularniejszych marek w branży – Regatta Professional, Lee Cooper czy Goodyear.

Jako firma z doświadczeniem stawiamy na jakość i niezawodność. Wśród modeli butów dostępnych w naszej ofercie, znajdują się zarówno buty ochronne niskie jak i wysokie, modele o sportowym wyglądzie, ale również seria o wzorach bardziej casualowych, dzięki czemu nie będą się wyróżniać, jeśli po pracy trzeba będzie wybrać się z rodziną na spacer czy spędzić czas na mieście w restauracji.

Buty ochronne to nie tylko wytrzymała cholewka – prawdziwy wyznacznik jakości znajduje się w środku. W naszej ofercie znajdują się modele butów z podeszwą odporną na olej, antypoślizgową i amortyzującą, a nawet odporną na przebicia, co jest szalenie istotne podczas pracy np. na budowie czy w trudnym terenie. Posiadamy modele butów ochronnych ze stalowym lub kompozytowym podnoskiem, buty wyściełane przyjemnym i komfortowym dla stopy materiałem. W kolekcji nie mogło zabraknąć również obuwia z wodoodporną i oddychającą membraną, która pozwoli na długotrwały kontakt z deszczem, mokrą trawą czy błotem i zapewni uczucie suchej stopy przez cały czas.

Zadbaj o swoją stopę z DISCOVER POLSKA – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niskich i wysokich butów ochronnych marek Regatta Professional, Lee Cooper oraz Goodyear.