Pracujemy dla klientów

Discover Polska to krajowy przedstawiciel światowych marek odzieżowych i ich dystrybutor na terenie Polski.

Jako wyłączny dystrybutor b2b brytyjskich marek odzieżowych TRESPASS, DLX oraz CRAGHOPPERS współpracujemy z pośrednikami na terenie całego kraju (agencje reklamowe, hafciarnie, drukarnie, szwalnie, itp.).

W ofercie posiadamy także legendarne marki LEE COOPER WORKWEAR, GOOD YEAR, oraz REGATTA PROFESSIONAL, które są liderami na rynku outdoorowo-reklamowym.

Dla klientów finalnych posiadamy również ofertę ogólnie dostępnych marek odzieżowych takich jak: ID Identity, Adler (Malfini), TeeJays, Promostars, Harvest, itp.

Stale poszerzamy nasz asortyment wprowadzając nowości  na każdy sezon. Oferowane przez nas produkty stanowią dobrej jakości rozwiązania w przystępnych cenach. Dysponujemy również dużymi stokami w rewelacyjnych wyprzedażowych cenach.  

Dla naszych klientów finalnych oraz agencyjnych przygotowujemy wycenę i projekt wizualizacji oznakowania odzieży gratis. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w przygotowaniu i wykonywaniu oznakowania odzieży możemy się pochwalić szeregiem referencji i bardzo wysoką jakością.

Znane marki

Oferujemy tylko towary znanych marek, takich jak Trespass, DLX, Craghoppers, Lee Cooper Workwear, Goodyear, Regatta Professional i inne.

Odzież promocyjna

Posiadamy szeroką ofertę odzieży promocyjnej dopasowanej do różnych potrzeb – od ubrań na event, po ubrania idealne na prezent dla kontrahentów.

Odzież robocza

Mocną stroną naszej oferty jest szeroki wybór produktów z gamy oferty roboczej – od spodni roboczy, przez bluzy, polary po akcesoria.

Obuwie ochronne

W ofercie mamy obuwie ochronne premium marek Lee Cooper  Workwear i Goodyear, które cechuje się najwyższymi parametrami ochrony przy bardzo niskiej wadze i wysokim komforcie użytkowania.

Akcesoria biwakowe

Wyróżniamy się wyspecjalizowaną ofertą z sekcji biwakowej, która idealnie spisze się podczas weekendu. Jakość gwarantuje Trespass

Akcesoria dla zwierząt

Oferujemy także szeroki wybór asortymentu dla zwierząt. Smycze dla psów, gryzaki, ubrania wierzchnie.