12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

O Nas

Pracujemy dla klientów

Discover Polska to krajowy przedstawiciel światowych marek odzieżowych i ich dystrybutor na terenie Polski.

W ofercie posiadamy legendarne marki LEE COOPER, GOOD YEAR, oraz REGATTA, CRAGHOPPERS, TRESPASS, ID które są liderami na rynku outodoorowo-reklamowym.

Stale poszerzamy nasz asortyment wprowadzając nowości  na każdy sezon. Oferowane przez nas produkty stanowią dobrej jakości rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Dysponujemy również dużymi stokami w rewelacyjnych wyprzedażowych cenach.  

 Dla naszych klientów przygotowujemy wycenę i projekt wizualizacji oznakowania odzieży gratis. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w przygotowaniu i wykonywaniu oznakowania odzieży możemy się pochwalić szeregiem referencji i bardzo wysoką jakością.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pragniesz podzielić się swoimi uwagami z nami? Zapraszamy do kontaktu.

Znane marki

Oferujemy tylko towary znanych marek, takich jak Lee Cooper Workwear, Goodyear, Regatta Professional, Craghoppers, ID, Trespass i inne.

Odzież promocyjna

Posiadamy szeroką ofertę odzieży promocyjnej dopasowanej do różnych potrzeb – od ubrań na event, po ubrania idealne na prezent dla kontrahentów.

Odzież robocza

Mocną stroną naszej oferty jest szeroki wybór produktów z gamy oferty roboczej – od spodni roboczy, przez bluzy, polary po akcesoria.

Obuwie ochronne

W ofercie mamy obuwie ochronne premium marek Lee Cooper  Workwear i Goodyear, które cechuje się najwyższymi parametrami ochrony przy bardzo niskiej wadze i wysokim komforcie użytkowania.

Odzież markowa

Oprócz odzieży roboczej i promocyjnej oferujemy również odzież markową, marek Craghoppers, Trespass, Regatta i innych która idealnie nadaje się zarówno dla firm jak i dla szkół lub klubów sportowych.

Referencje

Firma Discover działa już ponad 15 lat, i za ten czas zdobyła wiele referencji. Niżej zamieszczamy tylko kilka z nich!

Realizacje

Wybrane przykłady realizacji: