12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

Spodnie

Przedstawiamy Ci z dumą naszą ofertę spodni męskich, damskich i dziecięcych marek Regatta Professional, Goodyear oraz Lee Cooper. Na naszej stronie znajdziesz zarówno wygodne spodnie na co dzień, lekkie spodnie do urlopowych wyjazdów, spodnie sportowe, getry do biegania, spodnie przeciwdeszczowe pakowane w woreczek jak i rozbudowane turystyczne. Posiadamy również duży wybór wytrzymałych i odpornych na zniszczenie spodni ochronnych, w których Ty lub Twoi pracownicy mogą bezpiecznie i komfortowo wykonywać swoją pracę, nawet w ciężkich i wymagających warunkach.
DISCOVER POLSKA oferuje spodnie wykonane z bawełny, wzmocnionego i oddychającego poliestru, powleczone wodoodpornymi membranami lub wykonane z wodoodrzucających materiałów. Znajdziesz u nas również spodnie z serii HiVis marki Regatta Professional, które wykonane zostały z mocno kontrastowych włókien i uzupełnione o odblaskowe panele, co pozwala na maksymalną widoczność o zapewnienie bezpieczeństwa pracy w każdym miejscu.
Wśród spodni roboczych ochronnych posiadamy modele ze specjalnymi wzmocnieniami, zapobiegającymi przetarciom czy rozpruciu, a także ze specjalnym miejscem na nakolanniki dla osób pracujących w trudnych miejscach. Pośród niezliczonej ilości kieszeni z przodu, z tyłu oraz po bokach ukryjesz wszystkie potrzebne narzędzia i będziesz je mieć zawsze pod ręką, bez potrzeby sięgania do torby czy schodzenia z drabiny.
Otwórz się na nową erę ubierania – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą spodni roboczych i turystycznych na DISCOVER POLSKA!

Wyświetlanie 1–28 z 80 wyników