12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

Polary

Lekki, cieniutki, a może bardzo ciepły i gruby? Bez względu jakiego polara poszukujesz – u nas znajdziesz pełną ofertę modeli do noszenia przez cały rok. Na naszej stronie znajdziesz polary marek Regatta Professional oraz ID Identity, gdyż są to firmy, które mają najbardziej rozbudowaną kolekcję produktów polarowych.
Polar jest idealną warstwą grzewczą – zarówno do noszenia na co dzień, do pracy jak i w trakcie wszelkiej maści eventów sportowych, podczas których można w nich świetnie promować swoją markę. Na DISCOVER POLSKA znajdziesz m.in. polary o gramaturze od 100 do nawet 300gram/m2, modele wkładane przez głowę, jak i rozpinane na całości, o klasycznym kroju i te o kroju sportowym, z dodatkowymi wstawkami pomagającymi w przepuszczaniu potu. W ofercie mamy również bluzy polarowe z kapturem, bluzy bawełniane, cienkie polarowe kamizelki damskie i męskie, a także poncho z polaru.
Modele dostępne na naszej stronie posiadają również szereg wariacji dotyczących materiału zewnętrznego – znajdziesz u nas klasyczne gładkie microfleecy, niemechacące się bluzy z serii Symmetry z Regatty, polary z efektem tkania czy bardzo ciepłe bluzy z serii HiVis o kontrastowych kolorach i z dodatkowymi strefami odblaskowymi, zapewniającymi Tobie lub Twoim pracownikom maksymalną widoczność i bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki stonowanym kolorom i dużej gamie kolorystycznej z pewnością znajdziesz najlepszą propozycję dla siebie i swojej firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją polarów męskich i damskich marek Regatta Professional oraz ID Identity.

Wyświetlanie 1–28 z 427 wyników