12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

Kurtki

Kurtka wodoodporna to najpopularniejszy typ odzieży, który uchroni Ciebie przed zmieniającą i przede wszystkim nieprzewidywalną pogodą. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj kurtki przeciwdeszczowej, turystycznej i sportowej w bogatej gamie kolorystycznej.
Na naszej stronie internetowej znajdziesz kurtki męskie, damskie a także dziecięce, zarówno w wersjach lżejszych, do spakowania do małego woreczka, torby czy plecaka, jak i rozbudowane kurtki turystyczne z wodoodporną membraną. Mamy w ofercie również popularne kurtki 3w1 z dodatkową wpinką polarową lub syntetyczną w środku, którą można w każdej chwili rozpiąć i nosić osobno. Jest to idealne rozwiązanie do odzieży służbowej, szczególnie podczas prezentacji w terenie czy samej pracy na świeżym powietrzu. Wśród oferty warto jeszcze zwrócić uwagę na kurtki bomberki, płaszcze, sztormiaki a także duży wybór ocieplanych kurtek damskich i męskich, które sprawdzą się nie tylko zimą, ale również w trakcie chłodniejszej wiosny i wietrznej jesieni.
Jeśli potrzebujesz być maksymalnie widoczny, mamy dla Ciebie również wodoodporne kurtki marki Regatta Profesional z serii HiVis – o maksymalnie kontrastowych kolorach i dodatkowymi, specjalnymi strefami z odblaskami, które pozwolą bezpiecznie wykonywać pracę Tobie i Twoim pracownikom w każdych warunkach pogodowych.
Wszystkie modele kurtek dostępne na naszej stronie dobrane zostały w taki sposób, aby zbudować ofertę modeli jak najbardziej uniwersalnych. Są to kurtki przede wszystkim w stonowanych kolorach, dzięki czemu nie będą się wyróżniać przy bardziej eleganckiej odzieży, jak i świetnie dopasują się do odzieży roboczej. Dodatkowo, duże możliwości zdobienia pozwolą Ci dobrze promować swoją markę czy logo.

Wyświetlanie 1–28 z 417 wyników