12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

Koszulki

Koszulka to produkt całoroczny. Jest to również pierwsza warstwa, która dotyka naszej skóry, dlatego tak ważne jest, aby wykonana była z materiałów delikatnych dla niej, komfortowych w noszeniu oraz oddychających, by zapewnić jak najlepszą termoregulację dla Twojego ciała podczas całego dnia.
DISCOVER POLSKA oferuje bogatą ofertę koszulek z krótkim i długim rękawem, zarówno męskich, damskich jak i dziecięcych. Bez względu czy poszukujesz koszulek do wykonywania fizycznej pracy, reprezentowania Twojej firmy podczas spotkań służbowych, wyposażenia drużyny sportowej czy zapewnienia tej pierwszej warstwy przy sponsorowaniu dużej imprezy sportowej – mamy dla Ciebie wybór, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Na naszej stronie internetowej znajdziesz ofertę marek Regatta Professional, Goodyear czy ID Identity a w nich m.in. koszulki bawełniane, sportowe koszulki wykonane z oddychającego i szybkoschnącego poliestru, męskie i damskie polówki, koszule z krótkim i długim rękawem, podkoszulki męskie czy kolorowe dziecięce T-shirty.
Posiadamy praktycznie pełną gamę kolorystyczną koszulek męskich, damskich i dziecięcych, zarówno w wersjach stonowanych- jednobarwnych, jak i łączonych, z nadrukiem lub wzorem. Dzięki takiej ofercie jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego zapotrzebowania – zarówno sportowego, reprezentacyjnego jak i firmowego.
Skorzystaj z naszej oferty koszulek i wypromuj z nami swoją markę!

Wyświetlanie 1–28 z 571 wyników