12/ 259 15 20 [email protected]
MARKOWA ODZIEŻ DLA FIRM

Obuwie Robocze Niskie

Buty ochronne zapewnią Tobie i Twoim pracownikom wygodną pracę w bezpiecznych warunkach, co przełoży się na lepsze wyniki i szybsze wyrabianie norm. Podczas kilku czy kilkunastogodzinnej pracy to właśnie stopy dźwigają największy ciężar, a ich zbyt szybkie zmęczenie prowadzi to zmniejszenia tempa pracy i jego wyników.
Na DISCOVER POLSKA znajdziesz bogatą ofertę butów roboczych i ochronnych najpopularniejszych marek w branży – Regatta Professional, Lee Cooper czy Goodyear. Jako firma z doświadczeniem stawiamy na jakość i niezawodność. Wśród modeli butów dostępnych na naszej stronie internetowej, znajdziesz zarówno buty ochronne niskie jak i wysokie, modele o sportowym wyglądzie, ale również serię o wzorach bardziej casualowych, dzięki czemu nie będą się wyróżniać, jeśli po pracy będziesz chciał wybrać się z rodziną na spacer czy spędzić czas na mieście w restauracji.
Buty ochronne to nie tylko wytrzymała cholewka – prawdziwy wyznacznik jakości znajduje się w środku. W naszej sprzedaży znajdziesz modele butów z podeszwą odporną na olej, antypoślizgową i amortyzującą, a nawet odporną na przebicia, co jest szalenie istotne podczas pracy np. na budowie czy w trudnym terenie. Posiadamy modele butów ochronnych ze stalowym lub kompozytowym podnoskiem, buty wyściełane przyjemnym i komfortowym dla stopy materiałem. W kolekcji nie mogło zabraknąć również obuwia z wodoodporną i oddychającą membraną, która pozwoli na długotrwały kontakt z deszczem, mokrą trawą czy błotem i zapewni uczucie suchej stopy przez cały czas.
Zadbaj o swoją stopę z DISCOVER POLSKA – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę butów ochronnych niskich i wysokich marek Regatta Professional, Lee Cooper oraz Goodyear.

Wyświetlanie 1–28 z 34 wyników