Chcesz zamówić? Napisz do nas lub zadzwoń po darmową wycenę. Zamów teraz

Obuwie Robocze Niskie

Buty ochronne zapewniają pracownikom wygodną pracę w bezpiecznych warunkach, co przekłada się na lepsze wyniki i szybsze wyrabianie norm. Podczas kilku czy kilkunastogodzinnej pracy to właśnie stopy dźwigają największy ciężar, a ich zbyt szybkie zmęczenie prowadzi do zmniejszenia tempa pracy i jego wyników.
Na DISCOVER POLSKA znajduje się bogata ofertę butów roboczych i ochronnych najpopularniejszych marek w branży – Regatta Professional, Lee Cooper czy Goodyear. Jako firma z doświadczeniem stawiamy na jakość i niezawodność. Wśród modeli butów dostępnych na naszej stronie internetowej, znajdują się zarówno buty ochronne niskie jak i wysokie, modele o sportowym wyglądzie, ale również seria o wzorach bardziej casualowych, dzięki czemu pracownik nie będzie się wyróżniał, jeśli po pracy będzie chciał wybrać się z rodziną na spacer czy spędzić czas na mieście w restauracji.
Buty ochronne to nie tylko wytrzymała cholewka – prawdziwy wyznacznik jakości znajduje się w środku. W naszej sprzedaży znajdują się modele butów z podeszwą odporną na olej, antypoślizgową i amortyzującą, a nawet odporną na przebicia, co jest szalenie istotne podczas pracy np. na budowie czy w trudnym terenie…

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Jesteśmy w stanie wykonać dowolne zdobienie zgodnie z Państwa pomysłem

Masz pomysł na niestandardowe zdobienie produktu? Zapytaj nas a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.