PRZEDSTAWICIEL I DYSTRYBUTOR ODZIEŻY REGATTA

Nieprzeciętna jakość w połączeniu z unikalnymi rozwiązaniami sprawiły, że
marka Regatta stała się jedną z wiodących w branży odzieży outdoorowej. Ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji ubrań sportowych i trekkingowych przyczyniło się do stworzenia nieprzeciętnej oferty. Staranność w wykonaniu poszczególnych elementów wpłynęła na wyjątkowe uznanie wyrobów producenta wśród użytkowników. O znajomości marki najlepiej świadczy popularne w obiegu określenie: Regatta great outdoors.

Discover Polska to krajowy przedstawiciel światowej marki i dystrybutor jej wyrobów na terenie Polski. Oferuje produkty z kolekcji Professional, Classic, X Pro, Workwear. W asortymencie dostępne są między innymi spodnie, polary, softshelle, bezrękawniki, koszulki polo, a także odzież robocza bhp, akcesoria i bagaże. Jako przedstawiciel i dystrybutor Regatta oferujemy także odzież reklamową, bazującą na wysokiej jakości ubraniach markowych. Proponujemy między innymi kurtki, t-shirty, bluzy z nadrukiem oraz inne warianty odzieży reklamowej.

Stale poszerzamy nasz asortyment. Wprowadzamy do niego ubrania na każdy sezon. Proponujemy odzież outdoorową dla kobiet i mężczyzn, a także kolekcję dedykowaną dla dzieci. Oferowane przez nas produkty stanowią dobrej jakości rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Pragniesz podzielić się swoimi uwagami z nami? Skontaktuj się z nami. Zapewniamy pośredni kontakt z marką Regatta.Informacje przekazane do Discover Polska, jako przedstawiciela i dystrybutora marki w kraju, przekazujemy producentowi.


WYSOKA
JAKOŚĆ
DUŻA
WYTRZYMAŁOŚĆ


ŚWIETNY
WYBÓR
SUPER
CENA


WYSOKIEJ
KLASY
MAKSYMALNA
OCHRONA


DO CIĘŻKIEJ
PRACY
CAŁKOWITA
OCHRONA

 

Subscribe Here

There is no list available.

Joomla Extensions powered by Joobi
LOGOWANIE
Zgodnie z Polityką Plików Cookies strona korzysta z plików cookies.