ID® Identity to duńska marka prosto z nordyckiego miasta Holstebro, w Danii. Firma, która od ponad trzydziestu lat produkuje odzież, coraz bardziej podbija polski rynek ze względu zarówno na wyjątkową jakość swoich produktów, jak i szeroką ofertę dopasowaną praktycznie pod każdego klienta.

Wśród produktów dostępnych na naszej stronie znajdziesz m.in. niezliczoną ilość softshelli męskich i damskich w pełnej gamie kolorystycznej, kamizelki ocieplane i wykonane z softshellu, wodoodporne spodnie z membraną, koszulki z krótkim rękawem dla kobiet i mężczyzn, całoroczne kurtki typu 3w1, letnie spodenki, a także szereg mniejszych drobiazgów jak plecaki i torby wykonane z ripstopu czy wygodne i lekkie czapeczki na słoneczne lato.

ID® Identity to marka, która stawia zarówno na rozwój własnych technologii, jak i korzysta z tych, które są znane i cenione na rynku. Wśród produktów marki znajdziesz autorską, trójwarstwową membranę ID Tech® zapewniającą wodo i wiatroodporność, a także wysoką oddychalność produktów. 

Firma korzysta również ze sprawdzonych rozwiązań jak ekstremalnie wytrzymały materiał Cordura®, niezniszczalne zamki Vislon® japońskiej firmy YKK czy wytrzymałe rzepy Velcro®. Dzięki połączeniom tak wysokiej jakości materiałów, masz pewność, że zakupiony produkt nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale przede wszystkim posłuży Ci przez długie lata, zachowując swoje walory estetyczne i nie ulegając presji czasu.

W DISCOVER POLSKA bazujemy na najlepszych – decydując się na zakup produktów marki ID® Identity nie musisz się martwić o zmienną pogodę czy trudne warunki gdziekolwiek się znajdziesz. Cenimy Twoją pracę i czas wolny poza nią.

Pozwól sobie na wysoką górną półkę za cenę, na którą możesz sobie pozwolić.

 

KATALOG PDF DO POBRANIA : http://doc.id.dk/PL/Catalogue/