Goodyear to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta amerykańska firma powstała w 1898 i przez dziesiątki lat była liderem w produkcji i dystrybucji opon samochodowych. Po ponad stu latach, wciąż znajduje się w trójce największych producentów opon i gum dla przemysłu samochodowego, lotniczego, sportów motorowych oraz ciężkich maszyn przemysłowych. Bazując na latach doświadczenia, marka Goodyear rozszerzyła swoją ofertę o odzież i obuwie robocze, tworząc profesjonalne ubrania dla wszystkich osób, które pracując na świeżym powietrzu i w ciężkich warunkach, wymagają pełnego zabezpieczenia swojego zdrowia i bezpieczeństwa podczas pracy.

Wśród produktów dostępnych na naszej stronie znajdziesz m.in. obuwie ochronne, wzmocnione i wytrzymałe spodnie robocze, wiatroszczelne softshelle, ocieplane i wodoodporne kurtki, a nawet bluzy i koszulki do codziennego użytkowania.

Kolekcja butów ochronnych marki Goodyear dostępna na naszej stronie oferuje modele butów niskich, o sportowym charakterze, a także wysokich skórzanych. Znajdziesz tu buty z antypoślizgową i odporną na olej oraz na przebicia podeszwą, buty ze stalowym podnoskiem czy metalową wkładką zapobiegającą przebiciu czy buty, w których użyty kompozyt pozwolił całkowicie pozbyć się metalowych części z produktu.

Poszukując najlepszej odzieży roboczej warto zwrócić uwagę na kurtki i softshelle marki Goodyear. Modele dopasowane zostały pod szerokie grono odbiorców, a użyty do ich produkcji materiał oraz same wykończenia, pozwalają na używanie odzieży tej marki zarówno do ciężkich prac na świeżym powietrzu, jak i do rekreacyjnych wyjazdów w góry.

Zastosowanie w softshellach Goodyear materiałów i wykończeń hydrofobowych, pozwoli Ci uchronić się zarówno przed deszczem, jak i zimny, przenikającym wiatrem. Wśród oferty warto przyjrzeć się jeszcze wielozadaniowym spodniom, których ogromna ilość kieszeni, specjalnie wzmacniany materiał, a także wygodny krój zapewnią Ci taki komfort pracy, jakiego wymagasz.