Craghoppers to brytyjska marka, która powstała z pasji do podróżowania. Początki firmy sięgają 1965 roku, a przez ostatnie 50 lat silnie rozbudowywała swoją pozycję na rynku turystycznym. Od 1991 roku marka zostałą przejęta przez brytyjską firmę Regatta i od tamtej pory pozostaje pod jej opieką, tworząc jednak własną wizję ubrań turystycznych i odzieży outdoorowej. Nowatorskie technologie, ciekawe wzornictwo, niezwykle niska waga produktów czy ich wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne pozwoliły marce Craghoppers podbić serca tysiącom podróżników na całym świecie.

Jednym z największych sukcesów marki jest seria produktów ekspedycyjnych, w których zastosowali oni swoje innowacyjne technologie jak NosiLife, NosiShield, SolarDry czy AquaDry. Marka Craghoppers przeszła również rygorystyczne testy jakości, które pozwoli jej używać w swoich produktach membrany Gore-tex®.

W odzieży marki Craghoppers oznaczonej technologią NosiLife nie musisz się obawiać żadnych komarów, kleszczy, ani innych moskitów. Dzięki zabezpieczeniu włókien materiałowych odpowiednią ilością permetryny, odstraszają one wszelkie owady, chroniąc Twoją skórę podczas podróży czy wypoczynku, szczególnie na terenach o wysokiej wilgotności powietrza. Koniec z uciążliwymi bąblami!

Dzięki odpowiednim ułożeniu włókien w odzieży oraz właściwym dobraniu kolorów w technologii SolarDry Twoja skóra jest chroniona również przed promieniowaniem UVA I UVB przy wskaźniku UPF 40+. Dzięki temu, odzież którą nosisz nie nagrzewa się również od słońca, zapewniając Ci nie tylko ochronę skóry, ale również wysoki komfort termiczny w trakcie spaceru.

Jedną z osób, która szczególnie upodobała sobie markę Craghoppers był słynny podróżnik i pasjonat survivalu Bear Grylls. Oprócz testowania odzieży w ekstremalnych warunkach tworzył również własną linię produktów.

Sprawdź naszą bogatą ofertę produktów marki Craghoppers i wyrusz z nami w swoją nową podróż w nieznane!

leżeć w szafie zbyt długo, a pozwoli Ci cieszyć się swoimi właściwościami i swoim komfortem termicznym przez cały rok.

 

KATALOG PDF DO POBRANIA: Craghoppers Expert, Craghoppers Outdoor